Hakkımda

aliozer2 - Hakkımda

Ali Özer
aLee Design – Graphic & Web Design

Grafik Tasarım – Web Tasarım ve Yazılım – 360° Sanal Tur – Sosyal Medya

2003 yılından bugüne interaktif, basılı medya ve daha birçok reklam ve tanıtım alanında, marka kurumlar için hizmet ve çözümler ürettim.

Alanımda hizmet veren, hizmet süreci içinde her projeyle kendime ve müşterilerime katkı sağlayan, bilgi birikimimi ve tecrübemi arttırarak, sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşterilerime doğru çözümleri sunabilmekteyim.

Çalışma prensibim, doğru çözümleri doğru şekilde ve zamanında hayata geçirmek ve bu doğrultuda dinamik üretken bir yapıyı sağlamak ve korumaktır. Bu çerçevede, dinamik, canlı ve üretken kimliğimi profesyonel ve metodik bir çalışma düzeninde hizmetinize sunmaktayım.

aLee Design Graphic & Web Design Markam adına, dijital tanıtım, internet ve basılı medya konularında hizmetler sunmaktayım. Kurumsal yaklaşımını yaratıcı ve dinamik kimliği ile bütünleştirerek, çalıştığım firmalara verimlilik ve üretkenlik yolunda doğru adımlar atmasında da yardımcı olmaktayım.

İhtiyacınız olduğunda aLee Design Graphic & Web Design, markasıyla sunduğum hizmetler ve bilgi birikimimle çözümleyici ve yönlendirici iş ortağınız olarak yanınızda olmaktan şeref duyacağım. Hizmet anlayışım, uzun soluklu ilişkiler ve koşulsuz müşteri memnuniyeti doğrultusunda şekillenmektedir.

aLee Design | Grafik & Web Tasarım Hizmetleri background image